CAD Consult - AutoCAD, AutoCAD LT, Civil 3D, MAP 3D, Plotery firmy HP i stacje robocze Autoryzowany Sprzedawca oprogramowania firmy Autodesk
AutoCAD 2012 Sprawdź co nowego w wersji 2012    czytaj wiecej.
Subskrypcja - co to jest?

Subskrybowanie produktów Autodesk to najbardziej elastyczny i opłacalny sposób na korzystanie z najnowszych narzędzi do projektowania 3D, prac inżynierskich i tworzenia materiałów rozrywkowych oraz wygodne zarządzanie nimi.

W ramach programu Subskrypcji Autodesk® masz natychmiastowy dostęp do najnowszego oprogramowania firmy Autodesk. Aktualizacja oprogramowania do wersji nowej jest dostępna już teraz i obejmuje różnorodne funkcje zwiększające produktywność i wydajność pracy.


Najważniejsze korzyści z subskrypcji


Lepszy dostęp
Korzystaj z bogatej oferty najnowszych, innowacyjnych narzędzi, technologii i usług najlepiej dopasowanych do swoich obecnych i przyszłych potrzeb.

Elastyczne mechanizmy kontroli
Zapewniaj zespołom dostęp do właściwych produktów i aktualizacji w odpowiednim czasie, aby skuteczniej zarządzać użytkownikami i kosztami.

Cenne informacje
Łatwe w obsłudze narzędzia raportowania i funkcje alertów umożliwiają analizowanie i ocenianie wykorzystania licencji, wydatków, produktywności użytkowników i przyszłych potrzeb w zakresie produktów.


Więcej informacji udzielamy pod numerem : 32 219 0 219Powrót...
Preferowany Partner HP, Plotery, stacje robocze drukarki Autoryzowany sprzedawca firmy Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MAP 3D) Autoryzowane centrum szkoleniowe Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MAP 3D, Inventor)  
ul. Sienkiewicza 15
43-100 Tychy
tel. 32 219 0 219
fax 32 733 12 23