CAD Consult - AutoCAD, AutoCAD LT, Civil 3D, MAP 3D, Plotery firmy HP i stacje robocze Autoryzowany Sprzedawca oprogramowania firmy Autodesk
AutoCAD 2012 Sprawdź co nowego w wersji 2012    czytaj wiecej.

AutoCAD

AutoCAD 2014Oprogramowanie Autodesk® AutoCAD®, należące do światowej czołówki rozwiązań do projektowania 2D i 3D, wyposażono w rozbudowane, połączone narzędzia, pozwalające projektować i kształtować otaczającą rzeczywistość. Zaawansowane narzędzia 3D, umożliwiające wymodelowanie niemal każdego kształtu, jaki można sobie wyobrazić, pomagają tworzyć wspaniałe projekty.

Innowacyjne funkcje zwiększają wydajność projektowania i przyspieszają opracowywanie dokumentacji oraz pozwalają bezpieczniej, precyzyjniej i płynniej udostępniać projekty współpracownikom. Połączenie z chmurą ułatwia współpracę i zapewnia dostęp do projektów za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Dzięki tym i wielu innym funkcjom oprogramowanie AutoCAD daje użytkownikom swobodę i moc, których potrzebują by zrobić kolejny krok w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji.

Oprogramowanie Autodesk® AutoCAD®  łączy i usprawnia przepływy zadań projektowych jak nigdy przedtem. Narzędzia Design Feed, umożliwiające interaktywną współpracę z poziomu projektu sprzyjają większemu zaangażowaniu uczestników przedsięwzięcia.

Dziesiątki oszczędzających czas rozszerzeń, wprowadzonych na życzenie użytkowników, przyspieszają codzienny przepływ zadań. Wchodzące w skład wszystkich pakietów Autodesk Design Suites oprogramowanie AutoCAD usprawnia proces opracowywania projektu od koncepcji po realizację. A dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom, funkcjom geolokalizacji i nowym, zaawansowanym funkcjom rejestrowania rzeczywistości, AutoCAD łączy pomysły projektowe z realnym światem.

Oprogramowanie AutoCAD® do projektowania CAD 2D oraz 3D:

 • Badaj koncepcje projektowe w 2D i 3D dzięki intuicyjnym narzędziom do projektowania CAD, które pozwolą urzeczywistnić Twoje pomysły.
 • Przeprowadź projekty od koncepcji do gotowego dzieła, korzystając z narzędzi tworzenia dokumentacji modeli.
 • Udostępniaj najważniejsze dane projektowe, zachowując bezpieczeństwo i wysoką wydajność. Poznaj korzyści płynące z wbudowanej obsługi natywnej formatu DWG™, zapewniającej wszystkim ciągły dostęp do plików.
 • Dostosuj oprogramowanie AutoCAD do własnych potrzeb biznesowych.

 

Bezpłatna wersja testowa oprogramowania AutoCAD

 

Zaprojektuj i ukształtuj świat wokół siebie za pomocą potężnych i elastycznych funkcji programu AutoCAD® - jednego z najlepszych narzędzi projektowania 2D oraz 3D na świecie. Zwiększ swoją wydajność, korzystając z rozbudowanych narzędzi do łączenia i dokumentowania projektów, a także porządkowania i upraszczania prac nad projektami i dokumentacją. Oprogramowanie AutoCAD jest dostępne dla Windows® i Mac®, co pozwala dostosować się do wybranego wcześniej systemu operacyjnego. Kupując AutoCAD w pakiecie AutoCAD Design Suite zyskujesz jeszcze więcej możliwości dzięki łatwym w użyciu rozwiązaniom do komunikacji wizualnej.

 

 

 

Wymagania systemowe:

Wymagania systemowe dla programu AutoCAD 2018
System operacyjny
 • Microsoft® Windows® 7 SP1 (32-bit i 64-bit)
 • Microsoft® Windows® 8.1 z aktualizacją KB2919355 (32-bit i 64-bit)
 • Microsoft® Windows® 10 (tylko 64-bit)
Procesor Dla 32-bitowego AutoCADa:
 • Minimum 1 GHz lub szybszy 32-bitowy (x86) procesor
Dla 64-bitowego AutoCADa:
 • Minimum 1 GHz lub szybszy 64-bitowy (x64) procesor
Pamięć RAM Dla 32-bitowego AutoCADa:
 • 2 GB (zalecane 4 GB)
Dla 64-bitowego AutoCADa:
 • 4 GB (zalecane 8 GB)
Rozdzielczość ekranu

Standardowe ekrany:

1360x768 (1900x1080 zalecana) z obsługą trybu True Color.

Wysoka rozdzielczość i ekrany 4K:

Rozdzielczość do  3840x2160 obsługiwana w systemie Windows 10 64-bit (z odpowiednią kartą graficzną)
Karta graficzna

Karta graficzna o rozdzielczości 1360x768 z trybem True Color oraz z obsługą DirectX 9. Zalecana karta zgodna z DirectX 11.

Miejsce na dysku 4.0 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
Urządzenie wskazujące Urządzenie zgodne z  MS Mouse
Nośnik (DVD) Pobieranie lub instalacja z płyty DVD
Przeglądarka Windows Internet Explorer® wersja 11 lub nowsza
.NET Framework .NET Framework wersja 4.6
 
Dodatkowe wymagania dla dużych projektów, chmur punktów i modelowania 3D
Pamięć RAM 8 GB lub więcej
Miejsce na dysku 6 GB wolnego miejsca na dysku nie wliczając instalacji programu
Karta graficzna

Karta graficzna o rozdzielczości 1920x1080 lub wyszczej z trybem True Color. Pamięć VRAM co najmniej 128 MB. Pixel Shared 3.0 lub nowszy. Karta graficzna z obsługą Microsoft Direct3D

Uwagi:

Przy pracy z dużymi projektami, chmurami punktów i modelowaniem 3D zalecany system operacyjny w wersji 64-bitowej

Pobierz dokładne wymagania sprzętowe w pliku PDFPowrót...
Oprogramowanie | Plotery | Skanery | Stacje robocze | Karty graficzne | Inne akcesoria | Usługi |

Preferowany Partner HP, Plotery, stacje robocze drukarki Autoryzowany sprzedawca firmy Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MAP 3D) Autoryzowane centrum szkoleniowe Autodesk (AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MAP 3D, Inventor)  
ul. Sienkiewicza 15
43-100 Tychy
tel. 32 219 0 219
fax 32 733 12 23